COVID 19

udostępnij:

Informacje społeczno-polityczne

TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ

Członkowie i Zarząd TRZB zwraca się do Pana Burmistrza Brzegu i Radnych Miasta Brzeg z Apelem o wsparcie brzeskich przedsiębiorców i podjęcie Uchwały w sprawie obniżenia stawek podatków od nieruchomości, w których prowadzona jest działalność gospodarcza oraz zmniejszenie czynszów w lokalach, które są dzierżawione od Miasta i podległych miastu jednostek.
Jest to czas wyjątkowy dla naszego społeczeństwa, czas walki z koronawirusem, ale też czas solidarności i współodpowiedzialności za to co pozostanie i będzie mogło dalej funkcjonować w naszej małej ojczyźnie. COVID 19 to cichy i skryty zabójca, nie tylko dla nas, naszych rodzin i bliskich, ale w dalszej perspektywie dla naszej gospodarki i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego właśnie solidaryzujemy się ze wszystkimi ludźmi dobrej woli, dla których ważne są troski i problemy naszych mieszkańców.
Panie Burmistrzu i Drodzy Radni w tym trudnym dla nas WSZYSTKICH czasie przyjmijcie to wyzwanie i pomóżcie brzeskim przedsiębiorcom, abyśmy po wszystkim mieli kurę, która dalej będzie znosić jajka. Wierzymy w Waszą dobrą wolę i odpowiedzialność za NASZE MIASTO BRZEG.
Zarząd TRZB

Wsparcie dla Ratownictwa Medycznego BCM w Brzegu.
Zarząd TRZB informuje, że środki uzyskane w trakcie 20tego Balu Charytatywnego w wysokości 5000,00zł.pierwotnie miały być przekazane na inny cel dla BCM w Brzegu, ale sytuacja jaka zaskoczyła nas wszystkich i to co się wydarzyło, spowodowało, że z inicjatywy naszego członka TRZB Mariusza Barana, zostały one przekazane dla Brzeskiego Ratownictwa Medycznego przy Brzeskim Centrum Medycznym na zakup najpotrzebniejszych środków ochrony dla pracowników ratownictwa medycznego w Brzegu. To Pracownicy Medyczni znaleźli się na pierwszej linii w walce z COVID 19 i to właśnie Oni są zagrożeni niosąc pomoc nam, potrzebującym. Niech to z naszej strony będzie mały gest, kropla w
morzu potrzeb, a może kropla na dobry początek,albo kropla zachęty dla innych. Tym gestem chcemy jednocześnie złożyć wyraz naszego uznania i podziękowania dla codziennej pracy wszystkich pracowników służby zdrowia, jakże w tym szczególnym czasie trudnej i wymagającej odwagi.
Przyjmijcie ten drobny dar z serc naszych płynący i naszą solidarność z Wami, a mieszkańcom życzymy dużo , dużo zdrowia.
GKP

Tagi z historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *