Modlitwa do NMP Rudeckiej

udostępnij:

O ty, Najczystsza, odziana słońcem, najjaśniejsza nieba i ziemi Królowo. Ty, w cudownym Twoim rudeckim obrazie, na całą Koronę Polską, promienie przedziwnych łask swoich roztaczasz, Ty która nikogo nie opuszczasz i nikim nie gardzisz.

Niechaj Cię błogosławi Pani to miejsce, któreś sobie na mieszkanie obrała, abyś ludziom dobrze czyniła. Niechaj Cię błogosławią Boga – Rodzico Panno wszystkie ślady ludzi nabożnych tu kiedykolwiek Ciebie nabożnie odwiedzających. Niechaj Cię błogosławią wszystkie nabożeństwa na tym miejscu i po całym świecie  Tobie czynione. Niechaj Cię błogosławią Boga – Rodzico wszystkie łaski cudowne , które tu Bóg miłosierny przez Ciebie biednym ludziom wyświadczył . Niechaj Ciebie błogosławią wszystkie łzy ludzkie, któreś tu Pani cudowna, otarła. Niechaj Cię błogosławią wszystkie serca ludzkie, któreś tu kiedykolwiek w jakimkolwiek utrapieniu, pocieszyła.

O Matko miłosierdzia, Miej mię w opiece swojej teraz i zawsze, a osobliwie w godzinę śmierci mojej, wraz z synem swoim i Józefem świętym. O  Najczystsza, Najłaskawsza i Cudowna Panno Mario. Amen

Tagi z historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *